HAKKIMIZDA

MPR İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Hepimiz her gün rakiplerimizden daha iyi bir performans göstermek için çalışıyoruz. Her gün yeniden… Değişim çok hızlı. İşlerimizi dün yaptığımız gibi yapmamız mümkün değil.

Kurumlar paydaşları tarafından daha samimi, şeffaf ve güvenilir bir ortak olarak algılanmalı, markalar tüketicileriyle her zamankinden çok diyalog ve etkileşim içinde olmalılar. Sadece dijital bir dönüşüm yaşamıyoruz. İletişimin mecrası ve felsefesi de değişti.

MPR’de yaptığımız işin temeli; toplumu ve değişimi anlamak, işin özünü kaçırmadan bilgi çokluğundan yorgun düşmüş kitlelere yalın mesajlarla tekrar tekrar ulaşmak…

Müşterilerimize iş hedefleri doğrultusunda etkin stratejilerle entegre iletişim çözümleri sunuyor, markanın sesi oluyor ve gerçek zamanlı iletişimle fark yaratıyoruz. Ayrıca hizmet verdiğimiz markaların tüketicilerine ilham verecek fikirleri bulmak için daha çok çalışıyoruz.

Entelektüel sermayesi güçlü bir ekibimiz var. Gençleri ana yoldan saptırmayan deneyimli bir ekip ve zamanın ruhunu okuyan, dijital dünyaya doğmuş yaratıcı gençlerle iki kuşak bir aradayız. Yani PR ve dijital bizim ana işimiz.

Etkinlik konusundaki uzmanlığımızın yanı sıra çözüm ortağı olarak çalıştığımız yaratıcı ajansımız ile medya planlama, satın alma şirketlerimizin yeterlilikleri konusunda eminiz. İletişimin PR, Digital, Creative ve Event disiplinlerini tek bir stratejide bir araya getiriyor, size entegre iletişim çözümleriyle geliyoruz.

Aklı, yaratıcılığı ve yeteneği zamanın ruhuyla uyum içinde kullanmayı bilen bir ekip olarak dönüşümü takip eden değil, yaratanlar olarak buradayız…

Meral Saçkan
Ajans Başkanı & CEO

 PR  |  DIGITAL  |  CREATIVE  |  EVENT

Meral Saçkan   Başkan & CEO

1994 – … MPR İletişim Danışmanlığı, Ajans Başkanı
1999 – … Bilgi Üniversitesi, Öğretim Görevlisi
2000 – 2002 Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) Yönetim Kurulu Başkanı
2004 – 2006 İDA/ICCO Turkey, Kurucu Başkanı
2006 – 2012 Uluslararası Reklamcılar Derneği (IAA), Yönetim Kurulu Üyesi
2008 – 2010 Marmara Üniversitesi, Öğretim Görevlisi
2015 – … İDA, Danışma Kurulu Üyesi
2017 İDA Şeref Kürsüsü
2018 PRİDA İletişim Ödülleri, Sektöre Gönül Veren Usta
2019 Ankara Üniversitesi, İletişim Araştırmaları Merkezi Danışma Kurulu Üyesi